Logowanie

Zarejestruj zarejestruj »
Przypomnijprzypomnij hasło »


Zaawansowane wyszukiwanie zaawansowane »
AVEON - Centrum zaopatrzenia BHP
Phone 34 361 09 20
Phone 794 111 795
Phone 796 404 000
Phone 606 379 176
Mail info@aveon.pl

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?Zapisz sie na nasz newsletter.

Odzież robocza – hurtownia internetowa Aveon.pl

Jako profesjonalna hurtownia odzieży ochronnej działamy na rynku od 1990 roku, specjalizując się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej jakości artykułów BHP. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem mniejszych i większych zakładów pracy w niezbędne akcesoria ochronne, które mają na celu skuteczną ochronę pracowników przed zagrożeniami mogącymi powstać z tytułu wykonywanej pracy.

Producentem odzieży ochronnej jesteśmy od kilkudziesięciu lat, doskonale znając specyfikę branży, a także wszelkie normy oraz przepisy stawiające określone wymagania ubraniom BHP. Dzięki załodze wysoce wykwalifikowanych pracowników oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Nasza hurtownia internetowa oferuje wyłącznie najwyższej jakości odzież roboczą i ochronną, która jest dedykowana określonym grupom zawodowym.

Produkcja i dystrybucja odzieży roboczej

Jako uznany producent odzieży ochronnej na polskim rynku, dokładamy wszelkich starań, by ubrania znajdujące się w asortymencie naszej hurtowni były szyte ze starannie wyselekcjonowanych tkanin renomowanych marek, gwarantując wysoką trwałość, niezawodność i funkcjonalność. Sprzedawana przez nas specjalistyczna odzież ochronna i robocza posiada wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, które są potwierdzeniem najwyższej jakości i wytrzymałości.

Nasza hurtownia online oferuje odzież ochronną dostosowaną do grup zawodowych reprezentujących różne gałęzie przemysłu i gospodarki. Klienci stawiający na nasz asortyment wybierają nie tylko wysoką jakość, ale także bezpieczeństwo, higienę oraz komfort pracy.